Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2024.03.23 Szo.

Pecsenye Parádé eredmények

Gratulálunk minden csapatnak!

Az elmúlt hétvégi Pecsenye Parádén az alábbi eredmények születtek:

Abszolút győztes: Ceglédberceli Jóbarátok

Kolbász:

1. Röfi-Döfi baráti társaság

2. Zsíros zsiványok

3. Gyöngytyúkok konyhája

Különdíj: Ceglédi Mentösők

Hurka

1. Rocco Gyrosbar

2. FIDESZ – KDNP Abony

3. Keine Panik és Barátai

Különdj: Kinizsi

Hagymás vér

1. Andi Bandi

2. Boros Kézműves Termékek

3. Szeretlek Abony

Különdíj: Ceglédi Mentősök

Hagyományos Disznótoros Pecsenye

1. LA-KOMÁK

2. Parádés Pingvines

3. Abonyi Nagycsaládosok Egyesülete

Különdíj: Hasutasok

Böllér díj

1. Parádés Pingvines

2. Keine Panik és Barátai

3. Rocco Gyrosbár

Szárazkolbász

1. Potondi Zoltán

2. Kiss Norbert

3. Panyik Attila

Különdíj: Fekete Jenő

Sátor szépségverseny

1. Boros Kézműves Termékek

2. Beavatható Társaság

3. Parádés Pingvines

Legkreatívabb csapatnév: Kolb-Ászok

Lázár Chef különdíjai

Kéttorony

GEDI SHE

Cimborák, Vajdaság

Csapatkülönlegesség:

1. Farkaslaka

2. Norbert Gazda

3. Nagyabonyi Böllérek

Abszolút különdíj:

1. Norbert Gazda

2. Abonyi Fúvósok

3. Barna Zoltán és fiai

Legfinomabb töltött hús: Hivatali vidám pecsenyék

Legropogósabb pörc: Gerjementi Gerjedt Malacok

Legkatonásabb csapat: Török Péter

Pékáru különdíj: Színe-java ovitoros

Gasztronómiai különdíj

Bármi-kő Bt, Strand Kisvendéglő

Pásztor Fogadó

MH86. Szolnok

Abonyi Légió

Unicum megálló

Fasírt Különdíj: COOP-STAR ZRT.

Édes sütemény

1. Kiss Mihályné

2. Kállai Elizabet

3. Csizmadia Mihályné

Különdíj: Halápi Péter

Pálinka

1. Gönczöl József

2. Szabó Ferenc

3. Széll Tamás

Különdíj: Vakhal Zoltán

Arany minősítés

Tajthi Tibor

Murvainé Kovács Rita

Gönczöl József 2

Szabó Ferenc 3

Boros Sándor

Dávid László

Vakhal Zoltán

Széll Tamás

Kovács István

Ezüst minősítés

Gönczöl József 4

Herédi Sándor 2

Pozsár András

Bevíz Zoltán

Kállai József

Boros Sándor 2

Novák Sándor 2

Mihályi Zsolt

Ceglédberceli Jóbarátok

Kiss Norbert

Andó József

Dávid László

Széll Tamás 2

Nagy Zsolt

Bronz minősítés

Tajthi Tibor

Murvainé Kovács Rita 2

Gönczöl József 4

Polákovics József 4

Bálint Kálmán

Juhász Sándor Csaba

Kovács Ottó

Hajdú László 2

Héber István Kristóf

Kállai József

Szabó Ferenc

Ulviczki József

Novák Sándor

Szabados József

Elismerő oklevél

Jandácsik Pál

Gönczöl József 3

Juhász Sándor Csaba

Mihályi Zsolt

Vakhal Zoltán 3

Major Tibor

214 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak