Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2024.06.06 Cs.

Közlekedésbiztonságból is jeles a Somogyi

Gratulálunk a diákoknak!

Nyíregyházán került megrendezésre a XI. Bicaj-Ricsaj Kerékpáros Verseny országos döntője, ahová iskolánk két csapata is bejutott. Óriási lelkesedéssel álltak starthoz a somogyis diákok. A kétnapos verseny 8 fordulóból állt. Tanulóinknak többek között KRESZ elméleti, kerékpáros ügyességi és szerelési, egészségügyi, valamint bűnmegelőzési teszteken kellett megmérettetniük magukat. Az egész éves felkészülés meghozta a sikert.

Az országos döntő 1. helyezését Csáki Gréta, Szekeres Vivien, Varga Dzsenifer és Zsákai Sámuel 8. m osztályos tanulók csapata érte el.

A másik csapatunk szintén remekül szerepelt. Juhász Jázmin, Kocsis Ádám 5.t , Kökény Mihály 8.m és Szekeres Bernadett 6.m osztályos diákok 3. helyezést értek el a versenyen.

Gratulálunk a tanulóknak és felkészítőjüknek, Farády Csilla tanárnőnek!

Legyél Te is somogyis!

107 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak