Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2024.05.13 H.

3D nyomtatás bemutató órák a Gyulaiban

Izgalmas napokban volt részük a diákoknak

A Gyulai iskolában két napon át tanulóink a 3D nyomtatással, a jövő technológiájával ismerkedhettek.

Minden osztály tanulói kipróbálhatták a 3D tervezést, programozást és a nyomtató használatát.

Iskolánkban harmadik éve folyik LEGO-robotika képzés, amelyhez remekül kapcsolható az új technológia. Az informatikáé, a digitális technológiáé a jövő, bármilyen területet is választanak majd gyermekeink, az informatika, a robotika mindenütt jelen lesz. Ezért nyitott iskolánk három éve a robotika irányába, ezért képezzük folyamatosan kollégáinkat és ezért hozzuk tanulóinkat minél többször helyzetbe, hogy ezen a téren újat tanulhassanak.

Köszönjük az RKS cég munkatársainak az izgalmas betekintést a jövő világába!

Gyulaisnak lenni jó!

56 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak