Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2024.03.06 Sze.

Felkészülés íjászainkkal

Büszkék vagyunk Rátok!

Minden tiszteletem íjászainké!

A közelmúltban a Nagyabonyi Íjászok edzésén jártam, ahol Európa legjobbjai, az abonyi ifjú sportolóink is jelen voltak. Érdeklődve figyeltem a technikát, és bizton állítom, hogy nem olyan egyszerű ez a sportág, mint sokan gondolnák.

Én magam is kipróbáltam az íjat, de azt hiszem, nekem ezt még sokat kellene gyakorolnom! Nagyon büszke vagyok íjászainkra, akik nevükben is hordozzák településünket és sok rangos országos és immár nemzetközi versenyen is képviselik szeretett városunkat, Abonyt! Köszönöm Nektek!

Kívánok tisztelettel és nagy szeretettel sikeres felkészülést, és további fényes érmeket, sok szép sportsikert Nektek!

Hajrá Abony! Hajrá Nagyabonyi Íjászok!

Pető Zsolt

Polgármester

136 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak