Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2024.03.01 P.

Kinizsisek az Országos Biológia Verseny döntőjében!

Gratulálunk a versenyben lévőknek!

A Somogyi Műszaki Természettudományi és Közgazdasági Szakemberek Egyesülete (SOMTESZ) által 16. Alkalommal megrendezett Fodor József Országos Biológia Verseny döntőjébe jutottak: Bajtai Evelin és Piszár Brigitta 11. a osztályos tanulóink.

A versenyen csaknem 600 tanuló vett részt. A versenyeredményeket több magyar felsőoktatási intézmény is beszámítja egyes szakjai esetében, mint például az ELTE, a Debreceni Egyetem, a Szegedi Tudomány Egyetem, vagy akár a magyar agrárfelsőoktatás zászlóshajója a MATE.

A döntőbe jutás akár 25-35 többletpontszámot is jelenthet jövőre a továbbtanulásnál. Az országos döntőre március elején kerül sor.

Gratulálunk diákjainknak és köszönjük Bodnár Márta felkészítő tanár munkáját.

http://www.kinizsi-abony.hu/.../kinizsisek-az.../...

104 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak