Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2023.11.22 Sze.

Bemutatjuk új gyermekorvosunkat

Dr. Farkas János csecsemő- és gyermekgyógyász szakorvos

Szeretettel üdvözöljük Abonyban doktor úr!

November 21-én dolgozószobámban fogadtam Dr. Farkas János csecsemő- és gyermekgyógyász szakorvost, Abony ösztöndíjasát, aki jövő év januárjától kezdi gyermekorvosi rendelését városunkban. Nagy öröm számomra és egyben a városvezetés egyik legnagyobb sikerének is érzem, hogy az orvosi ösztöndíj pályázatunk eredményeként új, fiatal gyermekorvost köszönthetünk Abonyban. A rendelés indításával kapcsolatos adminisztratív teendők mellett bemutatkoztak óvodáink és bölcsődéink vezetői. Ezt követően közös látogatást tettünk Dr. Tóth Katalin gyermekorvos rendelőjében, ahol januártól váltásban rendel majd Farkas doktor úr.

Dr. Farkas János általános orvosi diplomáját a Semmelweis Egyetemen szerezte Summa cum laude minősítéssel 2018-ban. A diploma megszerzése után kezdte meg a rezidensképzést, 2019. 12. 31-ig a Tűzoltó utcai Gyermekklinikán dolgozott, majd azt követően a Heim Pál Gyermekkórházban folytatta tevékenységét.

Szeretettel gratulálok doktor úr sikeres szakvizsgájához! Kívánom, hogy találjon szerető szakmai közösségre Abonyban, érezze jól magát nálunk és óvja eredményesen a városunkban élő gyermekek egészségét!

Pető Zsolt polgármester

449 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak