Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2023.10.09 H.

Rendőri vezetőinkkel egyeztettem

Pető Zsolt polgármester elmondta lapunknak:

Október 6-án reggel dolgozószobámban fogadtam Bori Zoltánt, a Ceglédi Rendőrkapitányság kapitányságvezetőjét és Orosz Zoltánt az Abonyi Rendőrőrs parancsnokát. A munkamegbeszélésen áttekintettük az előttünk álló időszak teendőit. A városvezetés a saját eszközeivel segíti a rendőrség munkáját. Városunk közbiztonsági mutatói jók, melyet ezúton is szeretnék megköszönni rendőreinknek.

Lakossági panaszként többek közt felmerült, hogy sok motoros és gépjárműtulajdonos versenypályának használja településünk belterületi közútjait. A rendőrség már több ellenőrzést és intézkedést hajtott végre ebben a témakörben. Továbbra is várhatók lesznek sebességmérési akciók, illetve fokozott ellenőrzések is Abonyban.

További jó munkát kívánok rendőreinknek és eseménymentes időszakokat! A közbiztonság közös ügyünk.

Pető Zsolt

polgármester

220 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak