Ugrás a tartalomhoz
Szechenyi Terv Plusz
2023.10.05 Cs.

Négylábú vendég a Szivárvány oviban

A Piros csoportban járt az Állatok Világnapján

Az állatok világnapjához kapcsolódóan a Szivárvány Óvoda Piros csoportja vendégül látta Alízt a terápiás kutyust. Alíz a Montágh ovi rendszeres látogatója, gazdijával és Boros Anikó óvónénivel érkezett hozzánk.

Fontosnak tartjuk óvodánkban, hogy egész kicsi korban kialakítsuk, megalapozzuk az állatokhoz való felelősségteljes viszonyt.

Alízkát szeretgettük, simogattuk, etettük és még csipeszes frizurát is készítettünk neki. Ámulattal figyeltük milyen türelmesen és fegyelmezetten teljesítette a feladatokat, kéréseket. Mosolyt csalt az arcokra gyereknek, felnőttnek egyaránt.

Bízunk abban, hogy ovisaink a jövőben is szeretettel bánnak majd a körülöttünk élő állatokkal, Alízt pedig szeretettel várjuk más alkalommal is óvodánkba.

Berta-Hernek Orsolya és Nagy Tiborné

Óvodapedagógusok

307 alkalommal

Közelgő programok

Események nem találhatóak